BAŞKAN YILMAZ’DAN HGC’YE ZİYARET

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve beraberinde bulunan Başkan Yardımcısı O. Namık Mursaloğlu ile Antakya Belediye Meclis Üyesi Ömer Gürbüz, Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz kurmaylarıyla birlikte Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek ve yönetim kurulu üyelerini HGC Hizmet Binası’nda ziyaret etti. HGC Hizmet Binası’nda Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz ve beraberinde bulunan kurmaylarının yaptığı ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren HGC Başkanı Abdullah Temizyürek, Antakya Belediyesi’nin yaptığı hizmetlerin yanı sıra yerel basına desteklerinden dolayı Başkan Yılmaz’a teşekkür etti.

Gerçekleştirdiği ziyarette Hatay Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Abdullah Temizyürek’ten bilgiler alan Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Basın Ahlak Kuralları içerisinde ilkeli, tarafsız ve doğru haberlerle kamu ve toplum yararı gözeten yerel basının demokrasi açısından maddi ve manevi olarak desteklenmesi gerektiğini ifade ederek her zaman yerel basının yanında duracaklarını belirtti.